kontakty

Ametystová 5, 821 06 Bratislava

nadacia@zltakacicka.sk

+421 948 900 155

Pomôžte nám pomáhať! Venujte nám 2% vašich daní

Postup ako môžete darovať 2% dane nájdete na našom blogu aj s adresou kam môžete vyplnené vyhlásenie a potvrdenie od zamestnávateľa poslať. 

Náš účet

SK9883300000002301675924

Školské pomôcky

Z vašich príspevkov podporíte naše programy nákupu školských pomôcok pred deti zo špeciálnych škôl. V minulom roku sme pre deti so špeciálnych škôl nakúpili školské a vzdelávacie pomôcky za takmer 7-tisíc eur v rámci programu Vzdelávanie bez bariér.

Podporujeme deti

V rámci našich programov podporujeme vzdelávanie detí na celom Slovensku. Okrem špeciálnych škôl podporujeme aj občianske združenia, ktoré sa napríklad zaoberajú pomocou pre deti s autizmom. V minulom roku sme takto pomohli sumou 2-tisíc eur.

Knihy a hračky

Pravidelne tiež organizujeme nefinančné zbierky. Naposledy sme takto zbierali knihy, ktoré sme potom odovzdávali do školských a obecných knižníc. Vďaka vašej podpore sa podarilo vyzbierať stovky kníh, ktoré urobili radosť deťom na celom Slovensku.

Vianočná pohľadnica

Minulý rok sme zorganizovali aj druhý ročník našej vianočnej súťaže „Vianočná pohľadnica s kačičkou“. V minulom roku sme takto odmenili až 6 škôl, pre ktoré sme nakúpili školské pomôcky.

home-1_01-2
Top,View,Red,Bag,Backpack,For,Education,Children,On,Blue

Podporte program
vzdelávania detí

Podporte program

Vzdelávanie bez
bariér II

V druhom ročníku programu Vzdelávanie bez bariér opäť podporíme špeciálne materské a základné školy. V rámci programu Vzdelávanie bez bariér opäť nakúpime špeciálne školské a vzdelávacie pomôcky pre materské a základné školy.

Program Vzdelávanie bez bariér môžete podporiť aj vy a to zaslaním finančného príspevku na náš transparentný účet číslo SK49 8330 0000 0000 5237 5234.

 

Misia

Vízia

Ciele

Pomáhame deťom

Vzdelávacie programy

Našou misiou je pomáhať deťom. V prvom ročníku programu Vzdelávanie bez bariér sme podporili viacero škôl, ktorým sme nakúpili školské pomôcky za takmer 7-tisíc eur. Pomohli sme tak viac ako štyrom stovkám detí so vzdelávaním. Podporte druhý ročník programu Vzdelávanie bez bariér, kde budeme opäť podporovať špeciálne školy vzdelávacími pomôckami.

65000

Odovzdali sme pomôcky za

4500
deťom

Pomohli sme

50
škôl

Podporili sme

Pomáhame deťom

na celom Slovensku

V rámci prvého ročníka vzdelávacie programu Vzdelávanie bez bariér sme špeciálnym školám odovzdali tisíce školských pomôcok za takmer 7-tisíc eur. V tomto roku v programe pokračujeme už druhým ročníkom.

Vzdelávanie bez bariér
0%
Vzdelávanie bez bariér II
0%
Podporte program

Vzdelávanie bez bariér II

Naším cieľom je aj v tomto roku v rámci vzdelávacie programu Vzdelávanie bez bariér II podporiť špeciálne školy a nakúpiť pre ich žiakov školské a vzdelávacie pomôcky. Podpor aj ty zbierku Vzdelávanie bez bariér II dvomi percentami tvojich daní!

Staň sa naším

Podporovateľom

Ako vás môžem podporiť?

Môžeš podporiť niektorý z našich programov, ktorý máme teraz vypísaný alebo nás môžeš podporiť aj bez konkrétneho účelu na nás transparentný účet. Najjednoduchšie ako môžeš pomôcť je prispieť 2 percentami vašich daní. Vás to pritom nebude nič stáť.

Ako prispieť 2 percentami daní?

Je to jednoduché. Stiahni si predvyplnené vyhlásenie o poukázaní 2 percent vašich daní, kde už doplníš len tvoje údaje z daňového priznania a odošleš vyplnené vyhlásenie o poukázaní 2 percent vašich daní na miestne príslušný daňový úrad.

Môžem darovať 3 percentá daní?

Áno, po splnení zákonných podmienok môžete darovať aj 3 percentá zo zaplatenej dane. Darovať 3 percentá môžete len vtedy ak ste v predchádzajúcom roku odpracovali minimálne 40 hodín dobrovoľníckej činnosti a k vyhláseniu o tom musíte predložiť potvrdenie.

Môžem darovať 2 percentá viacerým organizáciam?

Nie, dve percentá dane môžete darovať len jednej neziskovej organizácii.

Novinky z nášho

Blogu