kontakty

Ametystová 5, 821 06 Bratislava

nadacia@zltakacicka.sk

+421 948 900 155

Zbierka detských hračiek a stolných hier

Hračky a stolové hry nie sú len pre zábavu. Pre deti sú hračky a napríklad stolové hry aj spôsobom ako si rozvíjať svoje motorické schopnosti, myslenie, emócie a ako pracovať v kolektíve.

Práve preto vyhlasujeme zbierku hračiek, stolových hier a tiež školských pomôcok, ktorými potom podporíme škôlky, školy, detské centrá a rodiny s deťmi.

Aké hry, hračky a pomôcky môžete darovať?

Nie všetky hry, hračky a pomôcky sú vhodné na darovanie. Prosíme neposielajte nám plyšové hračky a hračky, ktoré sú opotrebované alebo poškodené. Takéto hračky nemôžeme darovať ďalej, pretože sú pre deti nebezpečné.

Jednoducho – darujete len také hračky, s ktorými by ste nechali hrať aj vaše deti. Vítané sú tiež rôzne stolové hry, ktoré môžu deťom pomôcť s rozvojom.

Darovať môžete aj špeciálne hračky a hry, ktoré si môžete s nami vopred odkonzultovať. Napíšte nám správu na nadacia@zltakacicka.sk a poradíme vám s výberom vhodných hračiek.

Zbierka

Knihy a hračky

Trvanie do:

31.12.2023

Adresa:

Nadácia Žltá Kačička, Ametystová 5, 82106 Bratislava

Darujte hračky alebo pomôžte finančne

Zapojiť do zbierky sa môžete dvomi spôsobmi – darujete hračky, ktoré napríklad už vaše deti nepotrebujú alebo prispeje finančne aby sme mohli hračky deťom zakúpiť. Do finančnej zbierky sa môžete zapojiť priamo na našej stránke. Pomôcť môžete napríklad aj darovaním 2% dane.

Ak sa rozhodnete darovať hračky prosíme neposielajte nám poškodené a opotrebované hračky. Môžete samozrejme poslať aj hračky, ktoré nie sú nové, avšak nesmú byť nijako poškodené alebo výrazne opotrebované.

Ako môžete hračky darovať?

Hračky môžete posielať na adresu:

  • Nadácia Žltá Kačička
  • Roman Tomša – správca nadácie
  • Ametystová 5
  • 821 06 Bratislava

Prosíme neposielajte hračky doporučene. Pokiaľ chcete hračky poslať kuriérom, prosíme kontaktujte nás správou. Pokiaľ chcete hračky odovzdať osobne, tak nás prosím kontaktujte a dohodneme presný dátum a čas odovzdania.

Zapojiť sa môžete aj do našej zbierky detských kníh

Nemáte žiadné vhodné hračky?

Nemáte doma žiadne vhodné hračky, ktoré by ste mohli darovať? Nevadí! Prispieť môžete aj finančne na náš transparentný účet. Vhodné hračky za vás nakúpime a darujeme ich vo vašom mene.

Číslo účtu: SK81 8330 0000 0000 2019 0155

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *