kontakty

Ametystová 5, 821 06 Bratislava

nadacia@zltakacicka.sk

+421 948 900 155

Vianočná pohľadnica s Kačičkou

Každým dňom sme bližšie k obdobiu Vianoc, a práve preto sme sa s podporou spoločnosti ATLANTIS MEDIA rozhodli vyhlásiť jednoduchú súťaž o vytvorenie vianočnej pohľadnice.

Do súťaže sa môžu zapojiť žiaci, ktorí navštevujú materské a základné školy pre žiakov so zdravotným znevýhodnením. Podstatou je vlastnoručné vytvorenie vianočnej pohľadnice, v ktorej sa bude skrývať náš maskot, naše logo Nadácie Žltá Kačička.

Žiaci môžu získať pre svoju školu výhru vo forme nakúpených nových školských pomôcok a potrieb. Školské pomôcky je možné odkonzultovať pre potreby konkrétnej školy.

Drahí rodičia a pedagógovia, zapojte svoje detičky a žiakov do kreatívnej aktivity, vďaka ktorej spríjemnite deťom čas a máte možnosť podporiť edukačnú činnosť vašej školy.

Tešíme sa na všetky vaše kresby a držíme vám palce.

Od

1.11.2022

Do

04.12.2022

Pravidlá

Viac ako 400 pohľadníc

Tento rok sa do súťaže Vianočná pohľadnica s kačičkou zapojilo celkom 46 škôl a prišlo viac ako 420 pohľadníc od detí z celého Slovenska. Hlasovanie na Facebooku sme spustili pred Vianocami a za tu dobu album videlo viac ako 62-tisíc ľudí, ktorí mohli lajkom alebo srdiečkom prideliť svoje hlasy.

Výhercov už poznáme a sú nimi:
  • Tretie miesto – Spojená škola, Školská 5, 96801 Nová Baňa
  • Druhé miesto – ZŠ a MŠ Jána Vojtaššáka, Zákamenné 967, 029 56 Zákamenné
  • Prvé miesto – Základná škola, Konštantínova 1751/64, 09101 Stropkov

Prvým výhercom srdečne gratulujeme a budeme ich čoskoro kontaktovať. Všetkým zúčastneným školám ďakujeme za účasť. Už o pár dní z ostatných škôl vyžrebujeme ďalšiu trojicu škôl, ktorým rovnako nakúpime školské pomôcky.

Pravidlá súťaže „Vianočná pohľadnica s kačičkou“

Do súťaže sa môžu zapojiť škôlky a školy (celá škola alebo len jedna trieda), ktoré pošlú minimálne jednu pohľadnicu s vianočným motívom. Súčasťou pohľadnice musí byť logo Nadácie Žltá Kačička – žltá kačička. Vianočné pohľadnice zverejníme na našom Facebooku aj na našej stránke.

Na pohľadnice nezabudnite napísať, ktorá škola sa o podporu uchádza aj s kontaktami. Nezabudnite napísať telefónne číslo, aby sme vás v prípade výhry mohli čo najrýchlejšie kontaktovať. V prípade výhry budeme výhernú školu kontaktovať a dohodneme s ňou konkrétne pomôcky, ktoré potrebuje pre deti nakúpiť.

Výhercovi nakúpime potrebné pomôcky a doručíme ich priamo na adresu školy. 

Pohľadnice môžete posielať na adresu: Nadácia Žltá Kačička, Ametystová 5, 821 06 Bratislava 214. Prosíme pohľadnice neposielajte doporučenie, ale posielajte ich bežnou poštou. 

Výhercu súťaže potom pomôžu vybrať naši fanúšikovia na Facebooku. Na Štedrý deň zverejníme všetky pohľadnice na našom Facebooku a fanúšikovia budú môcť hlasovať za tú najkrajšiu.

Tri pohľadnice s najvyšším počtom hlasom potom odmeníme nákupom školských pomôcok. Pohľadnica s najvyšším počtom hlasov získa nákup školských pomôcok v hodnote 100 eur, druhá potom v sume 80 eur a tretia v sume 60 eur.

Aby sme boli spravodliví a niečo nechali na náhodu, tak z ostatných zúčastnených škôl vyžrebujeme trojicu škôl, ktoré získajú nákup školských pomôcok v hodnote 50 eur.

Celkovo teda tento rok môže vyhrať až šestica škôl.

Potrebujete sa niečo spýtať? Neváhajte nám napísať mail alebo nás môžete kontaktovať na čísle +421 948 900 155.

Súťaž je organozovaná vďaka podpore spoločnosti ATLANTIS MEDIA, s.r.o.

Podporte nás, aby sme mohli pomáhať

Každá pomoc niečo stojí a aby sme mohli pomáhať, môžete sa zapojiť a dokonca vás to nebude nič stáť. Naopak získate ešte zľavu za nákup. Pomôcť môžete aj finančným príspevkom na zbierku na projekt Vzdelávanie bez bariér II.

Ak radi nakupujete online na About You môžete použiť špeciálny zľavový kód CS-PQ2BDS. Vďaka nemu získate 10% zľavu a to aj na zľavnené položky. Rovnakú sumu potom About You prevedie na našu zbierku. Vás to teda nebude nič stáť a budete ešte aj pomáhať.

V rámci prvého ročníka projektu Vzdelávania bez bariér sme podporili trojicu špeciálnych materských a základných škôl a rozdali školské pomôcky za viac ako 5.000 eur.

Vzdelávanie bez bariér II

Ľutuje, ale zbierka je už ukončená.

Minulý ročník

Tento rok spúšťame už druhý ročník vianočnej súťaže pre špeciálne materské a základné školy. Do minulého ročníka nám prišli dve stovky pohľadníc z viac ako dvoch desiatok škôl.

Pôvodne sme chceli v rámci prvého ročníka odmeniť len jednu školy, ale pre množstvo zapojených detí sme sa nakoniec rozhodli odmeniť až štvoricu škôl. V tomto ročníku odmeníme až šesť škôl nákupom školských pomôcok.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *