kontakty

Ametystová 5, 821 06 Bratislava

nadacia@zltakacicka.sk

+421 948 900 155

Vianočná pohľadnica s Kačičkou

Aj tento rok pred Vianocami spúšťame súťaž Vianočná pohľadnica s Kačičkou. V tomto ročníku sme vďaka podpore od partnera ATLANTIS MEDIALuckyLand mohli rozšíriť počet odmenených škôl a po prvý krát sa do súťaže môžu zapojiť všetky materské školy, základné školy a centrá voľného času pre deti.

Troch výhercov vyžrebujeme a troch výhercov vyberú naši fanúšikovia na Facebooku. Školám v tomto ročníku nakúpime školské pomôcky, ktoré môžu využiť najmä na hodinách výtvarnej východy. Po prvý krát však odmeníme aj jednotlivcov v samostatnej kategórii.

Drahí rodičia a pedagógovia, zapojte svoje detičky a žiakov do kreatívnej aktivity, vďaka ktorej spríjemnite deťom čas a máte možnosť podporiť edukačnú činnosť vašej školy.

Tešíme sa na všetky vaše kresby a držíme vám palce.

Od

1.11.2023

Do

17.12.2023

Pravidlá

Tento rok sme si v spolupráci s kaviarňou LuckyLand pripravili aj súťaž pre jednotlivcov. Termíny nájdete na stránke kaviarne LuckyLand.

Do súťaže sa môžu zapojiť škôlky a školy (celá škola alebo len jedna trieda), ktoré pošlú minimálne jednu pohľadnicu a maximálne tri pohľadnice s vianočným motívom. Súčasťou pohľadnice musí byť logo Nadácie Žltá Kačička – žltá kačička. Vianočné pohľadnice zverejníme na našom Facebooku aj na našej stránke.

Pred odoslaním pohľadníc je nutné školu registrovať na našej stránke. Registračný formulár nájdete nižšie. Je potrebné vyplniť vaše kontaktné údaje. Vašej škole na základe registrácie pridelíme jednoznačné číslo, ktorým je potom potrebné označiť všetky pohľadnice aby sme ich vedeli identifikovať.

Čo môže vaša škola vyhrať? 

Trojicu škôl žrebujeme a trojicu škôl vyberú naši fanúšikovia priamo na Facebooku na našom profile.

 • Škola na 1. mieste získa školské pomôcky v sume 150 eur
 • Škola na 1. mieste získa školské pomôcky v sume 120 eur
 • Škola na 1. mieste získa školské pomôcky v sume 90 eur

Školské pomôcky školám doručíme v priebehu mesiaca január po zverejnení výsledkov súťaže.

Ako máme postupovať?

 1. Za školu je možné do súťaže poslať maximálne tri pohľadnice, ktoré musia obsahovať stvárnenie nášho loga – žltej kačičky. Logo môžete nakresliť alebo môžete použiť naše logo, ktoré nájdete napríklad aj na našom Facebooku. Kreativite sa medze nekladú.
 2. Vašu školu je potrebné registrovať vo formulári nižšie.
 3. Vyplňte všetky kontaktné údaje, aby sme v prípade výhry mohli doručiť výhru. Pozor bez registrácie vás nebudeme môcť do súťaže zaradiť!
 4. Počkajte kým vašu registráciu potvrdíme. Keď vašu registráciu potvrdíme dostanete od nás aj vaše registračné číslo, ktorým je potrebné označiť zasielané pohľadnice. Pozor bez registrácie vás nebudeme môcť do súťaže zaradiť!
 5. Pohľadnice pošlite na adresu, ktorú dostanete od nás po potvrdení registrácie školy. Pohľadnice prosíme neposielajte doporučene! Nezabudnite pohľadnice označiť vaším registračným číslom!
 6. Po obdržaní vašich pohľadníc od nás dostanete potvrdzovací mail aj s pridelenými číslami pohľadníc, aby ste ich mohli po zverejnení propagovať.

Doručené pohľadnice v roku 2023

🎁🎄Vianoce sa nezadržateľne blížia a posledné dni venujeme spracovaniu vašich pohľadníc. Už teraz vieme, že tento rok bude rekordný. Zaregistrovala sa trojnásobne viac škôl ako v minulom roku. Všetky doručené pohľadnice sme už spracovali a čo bude nasledovať ďalej? 🎄🎁

👍24.12.2023 zverejníme na našom Facebooku všetky fotografie a naši fanúšikovia budú môcť lajkami a srdiečkami rozhodnúť, ktoré tri školy si rozdelia výhry. Hlasovať bude možné do 31.12.2023.
👍1.1.2024 z ostatných škôl vyžrebujeme ďalšiu trojicu škôl, ktoré vyhrajú školské pomôcky.
👍3.1.2024 zverejníme výsledky hlasovania na Facebooku.
👍6.1.2024 zverejníme výsledky losovania

Následne budeme výherné školy kontaktovať, aby sme dohodli doručenie školských pomôcok.

PS: Nezabudnite zdieľať vaše pohľadnice, aby ste si zvýšili šancu vyhrať v hlasovaní na Facebooku.

Ktoré organizácie sa môžu zapojiť?

Zapojiť sa môžu všetky:

 • Materské školy
 • Základné školy
 • Centrá voľného času
 • A ďalšie organizácie, ktoré sa starajú o deti a trávenie voľného času detí

Nie je pritom dôležitý zriaďovateľ – či už je to štát, mesto alebo nezisková organizácia. Dôležité však je, aby mala organizácia pridelené IČO.

Musíme podpisovať nejakú zmluvu?

Nie. Pre účasť v súťaži nie je potrebné podpísanie zmluvy. Je však potrebné vyplniť registračný formulár a vyplniť správne všetky údaje. Bez vyplnenia registračného formulára nebude škola do súťaže zaradená.

Kto môže školu registrovať?

Školu alebo zariadenie nemusí registrovať štatutárny zástupca. Registrovať ju môže aj zamestnanec, ktorý má súhlas s účasťou v súťaži. Nepreverujeme kto školu alebo organizáciu registruje avšak každá škola alebo organizácia sa môže do súťaže zapojiť len raz. Pokiaľ je už škola alebo organizácia registrovaná, tak ju nie je možné registrovať opätovne.

Koľko pohladníc môžeme do súťaže poslať?

Do súťaže môžete poslať maximálne 3 pohľadnice. Pokiaľ pošlete viac pohľadníc budú náhodne vyžrebované tri pohľadnice, ktoré zaradíme do súťaže.

Comment(01)

 1. Maryna Ivanytsia

  Stčastne a vesele Vianoce.Moi deti je žiakami ZŠ Komenskeho v Medzilaborce na vichode Slovenska.Velmi milujem a tešimsa z tej školi a učiteĺov

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *