kontakty

Ametystová 5, 821 06 Bratislava

nadacia@zltakacicka.sk

+421 948 900 155

Vianočná pohľadnica s Kačičkou

Každým dňom sme bližšie k obdobiu Vianoc, a práve preto sme sa s podporou spoločnosti ATLANTIS MEDIA rozhodli vyhlásiť jednoduchú súťaž o vytvorenie vianočnej pohľadnice.

Do súťaže sa môžu zapojiť žiaci, ktorí navštevujú základné školy pre žiakov so zdravotným znevýhodnením. Podstatou je vlastnoručné vytvorenie vianočnej pohľadnice, v ktorej sa bude skrývať náš maskot, naše logo žltá kačička.

Žiaci môžu získať pre svoju školu výhru vo forme nakúpených nových školských pomôcok a potrieb v hodnote 100 €. Školské pomôcky je možné odkonzultovať pre potreby konkrétnej školy.

Drahí rodičia a pedagógovia, zapojte svoje detičky a žiakov do kreatívnej aktivity, vďaka ktorej spríjemnite deťom čas a máte možnosť podporiť edukačnú činnosť vašej školy.

Tešíme sa na všetky vaše kresby a držíme vám palce.

Od

1.12.2021

Do

15.12.2021

Pravidlá

Pravidlá súťaže „Vianočná pohľadnica s kačičkou“

Do súťaže sa môžu zapojiť školy (celá škola alebo len jedna trieda), ktoré pošlú minimálne jednu pohľadnicu s vianočným motívom. Súčasťou pohľadnice musí byť logo Nadácie Žltá Kačička – žltá kačička. Vianočné pohľadnice zverejníme na našom Facebooku aj na našej stránke.

Na pohľadnice nezabudnite napísať, ktorá škola sa o podporu uchádza aj s kontaktami. Nezabudnite napísať telefónne číslo, aby sme vás v prípade výhry mohli čo najrýchlejšie kontaktovať. V prípade výhry budeme výhernú školu kontaktovať a dohodneme s ňou konkrétne pomôcky, ktoré potrebuje pre deti nakúpiť.

Výhercovi nakúpime potrebné pomôcky a doručíme ich priamo na adresu školy. Myslíme aj na aktuálnu pandemickú situáciu a v prípade, keď nebude možné osobné odovzdanie výhry, tak výhru bezpečne zabalíme a pošleme na adresu školy kuriérom.  

Pohľadnice môžete posielať na adresu: Nadácia Žltá Kačička, Ametystová 5, 821 06 Bratislava 214 alebo na adresu ATLANTIS MEDIA, s.r.o., Vlčie hrdlo 76, 821 07 Bratislava.

Zo všetkých pohľadníc vyberieme jedného výhercu alebo výherkyňu. Škole výhercu alebo výherkyne odovzdáme školské pomôcky v hodnote 100 eur.   

Potrebujete sa niečo spýtať? Neváhajte nám napísať mail alebo nás môžete kontaktovať na čísle +421 948 900 155.

Súťaž je organozovaná vďaka podpore spoločnosti ATLANTIS MEDIA, s.r.o.

Zbierka hračiek a zbierka pre deti s autizmom

Počas tohto roka sme zorganizovali úspešnú zbierku hračiek pre deti s autizmom. Hračiek sa nám v Nadácii nakopilo toľko, že sme mohli nakoniec pomôcť aj ďalším zariadeniam. Zbierka hračiek stále pokračuje, tak ak máte doma vhodné hračky, ktoré hľadajú nové dieťa, ktoré sa s nimi bude hrať a učiť, neváhajte nám napísať.

Ak doma žiadne vhodné hračky nemáte, môžete sa zapojiť do finančnej zbierky pre podporu práce detí s autizmom. Nezabudnite, že každé euro sa počíta a každé euro pomáha. Všetky darované peniaze poputujú deťom s autizmom a to do posledného centa.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.