kontakty

Ametystová 5, 821 06 Bratislava

nadacia@zltakacicka.sk

+421 948 900 155

Vzdelávanie bez bariér II

Spúšťame druhý ročník programu Vzdelávanie bez bariér, v ktorom opäť podporíme špeciálne materské a základné školy. V rámci programu Vzdelávanie bez bariér opäť nakúpime špeciálne školské a vzdelávacie pomôcky pre materské a základné školy.

Program Vzdelávanie bez bariér môžete podporiť aj vy a to zaslaním finančného príspevku na náš transparentný účet číslo SK49 8330 0000 0000 5237 5234.

Deti so zdravotným znevýhodnením potrebujú pri vzdelávaní nielen osobitý prístup, ale aj špeciálne pomôcky, ktoré v školách často chýbajú. Preto nakúpime pomôcky do špeciálnych materských a základných škôl, čím zlepšíme podmienky stovkám detí so špecifickými potrebami.

Veríme, že projekt zmení životy mnohým deťom a inšpiruje okolie k tomu, aby pomáhali prekonávať bariéry tým, ktorí to najviac potrebujú. Prvý ročník programu Vzdelávanie bez bariér sme úspešne ukonči v máji 2022, keď sme prvým trom školám odovzdali tisíce školských pomôcok pre špeciálne základné školy.

Začiatok:

2022

Koniec:

2023

Podporíme:

Špeciálne materské a základné školy

Prihlasovanie:

Prihlasovanie spustíme v novemberi 2022.

Ako môžete pomôcť vy?

V rámci programu Vzdelávanie bez bariér II nakupujeme pre špeciálne materské a základné školy školské a vzdelávacie pomôcky, čo nie je práve najlacnejšie. Deti so špeciálnymi potrebami často potrebujú aj špeciálne školské a vzdelávacie pomôcky. Ich cena nie je najnižšia a preto privítame každý príspevok na náš transparentný účet. 

Prispieť môžete aj pomocou formulára nižšie, kde môžete platiť aj platobnou kartou. Zbierka je registrovaná pod číslom 000-2022-018805.

Pomôcť môžete aj tým, že darujete vhodné školské a vzdelávacie pomôcky. Pred tým než budete školské a vzdelávacie pomôcky nakupovať, tak nám prosím napíšte, aby sme vám pomohli s ich výberom.

Ako pomôcky odovzdáme?

Školám podobne ako v predchádzajúcom ročníku programu Vzdelávanie bez bariér odovzdáme tisíce školských pomôcok, ktoré špeciálnym materským a základným školám chýbajú.

  • Pracovné zošity RAABE
  • Písacie potreby Stabilo
  • Školské zošity rôznych druhov
  • Eko A4 papiere
  • Iné školské pomôcky

Minulý ročník

Prvý ročník programu Vzdelávanie bez bariér máme úspešne za sebou. Trom bratislavským špeciálnym školám sme odovzdali tisíce školských pomôcok, kníh a tiež hračiek.

Školské a vzdelávacie pomôcky sme v rámci prvého ročníka programu Vzdelávanie bez bariér odovzdali:

  • Špeciálna škola základná škola s materskou školou, Žehiranska 9,
  • Špeciálna základná škola s materskou školou, Nevädzová 3,
  • Špeciálna základná škola s materskou školou, Karpatská 1.

Ďakujeme Nadácii SPP, ktorá prvý ročník programu Vzdelávanie bez bariér podporila.

Podporte program Vzdelávanie bez bariér II

Vzdelávanie bez bariér II

Ľutuje, ale zbierka je už ukončená.