Náš cieľ

Pomoc nie len chorým deťom aby mali lepší život

Klišé? Rozhodne nie. Zamyslite sa čo je pre vás v živote to najdôležitejšie? Nie je to práca, nie sú to peniaze, nie sú to majetky ani váš dom. To najdôležitejšie sú vaše deti. Deti a ani rodičia to v živote často nemajú jednoduché. Choroby a úrazy sa nevyhýbajú ani tým najmenším. Práve preto je jedným s cieľov nadácie pomáhať aj chorým deťom.

BUĎ AJ TY ŽLTÁ KAČIČKA

ŠKOLSKÉ POTREBY

Pridaj sa a buď aj ty Žltou Kačičkou a podpor deti nákupom školských potrieb.
Cieľ€1,000
Vyzbierané€60
6%
Pridaj sa

Buď aj ty Žltá Kačička a pridaj sa k nám

SK81 8330 0000 0000 2019 0155

transparentný účet

Chceme to vedieť od teba!

Nadácia Žltá Kačička robí a chce veci robiť „inak“. Naším cieľom je spájať ľudí, ktorí potrebujú pomoc pre svoje deti a hľadať pre nich skutočné riešenia ich problémov.
Finančné prostriedky nie sú najdôležitejšie. Kľúčom je obklopiť sa dobrými ľuďmi, ochotnými pomôcť a spoločne hľadať správne riešenia, ktoré bývajú mnoho krát práve tie, ktoré sa javia ako najjednoduchšie.
Pomôžte nám odhaliť problémy rodičov chorých detí, aby sme spoločne vedeli nájsť správne riešenia ich problémov.

Vyplnením formulára súhlasíte s anonymným spracovaním vašich odpovedí pre účely plnenia cieľov Nadácie Žltá Kačička. V prípade ak ste sa rozhodli na seba nechať svoj kontakt (mail alebo telefónne číslo) budú tieto údaje použité výhradne na kontaktovanie s plnením cieľov Nadácie Žltá Kačička. Kedykoľvek nás môžete požiadať o ukončenia spracovania vašich kontaktných údajov. Vaše kontaktné údaje neposkytneme žiadnej tretej strane. O ukončenie spracovania vašich kontaktných údajov nás môžete požiadať mailom na osobneudaje@zltakacicka.sk alebo správou ktorú môžete poslať cez webové sídlo nadácie www.zltakacicka.sk.
Viac o tom ako nakladáme s vašimi kontaktnými údajmi sa dozviete na http://www.zltakacicka.sk/o-nas/zasady-ochrany-osobnych-udajov/.

Buď Žltá Kačička

Žltá Kačička pomáha tak sa pridaj k nám a buď aj ty Žltou Kačičkou

Zapoj sa do poradne

Pridaj sa k nám a zapoj sa do poradne

Nadácia Žltá Kačička

Zapoj sa do diskusie o Nadácii.

Pomáhame

Pozri sa komu sme pomohli

Detská Mozgová Obrna

Diskusná skupina

Leukémia

Diskusná skupina

Astma

Diskusná skupina

Zapoj sa do našich projektov a pomáhaj

Školské pomôcky

Nie všetky deti majú to šťastie a školský rok začnú novou taškou alebo všetkými školskými pomôckami. Výbava pre prváka na základnej škole môže vyjsť rodičov poriadne draho. Výbava môže stáť aj stovky eur.

Cieľ

1.000 €

Ubytovanie pre rodičov chorých detí

Už sa vám niekedy stalo, že ste strávili deň či dva so svojím dieťaťom v nemocnici? Čo keď by ste však mali so svojím dieťaťom stráviť v nemocnici niekoľko dní či dokonca týždňov?

Cieľ

100.000 €

Detské ihriská

V dnešnej dobe sa mnohé detské ihriská premenili na stavenisko a zabrali ich developeri. Vráťme na tváre detí smiech a radosť z hry,

Cieľ

10.000 €

Posledné články

SI zvedavý čo sa deje? Tak sa pozri čo nové sme pripravili

Ďakujeme, že nás podporujete

Sleduj nás

Nadácia Žltá Kačička